
Κουβέρτα Πικέ Κούνιας (110x150) Nef-Nef Homeware Baby Super Boy
110×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφικό κουβερλί από την εταιρεία Morven για το λίκνο του μωρού σας. Το εξωτερικό ύφασμα είναι 100% βαμβακερή μουσελίνα σε μπλε και γκρι χρώμα και εσωτερικά έχει λεπτή πολυεστερική βάτα. Το βάρος του είναι 200γραμ./τ.μ., που το καθιστά ιδανικό σκέπασμα τους ανοιξιάτικους μήνες. Έχει κέντημα κορώνας και περιμετρικά πον-πον. Ιδανικό για αγοράκια.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι, Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 49 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Morven |

110×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα



37×28 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×40 εκ
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
28×24 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

80×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Σε απόθεμα
70×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα