
Σεντόνια Κούνιας (Σετ) Nef-Nef Homeware Baby Special Party Pink
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 52×52 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδικό πάπλωμα από την DimCol σε λευκό χρώμα και σχέδιο αστέρια με μπλε - γκρι λεπτομέρειες. Το ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι, 144 κλωστών, ενώ η γέμιση από πολυεστερική αντιαλλεργική βάτα. Είναι απαλό στην αφή, ανθεκτικό στη χρήση και προσφέρει ζεστασιά στο παιδί σας. Ιδανικό χειμερινό σκέπασμα. Συσκευασία Polybag με φερμουάρ.
| Πλάτος: | 52 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Τρόπος κλεισίματος | Με φερμουάρ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 52 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 32 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μπλε |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
40×48 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×18 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για την κούνια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×18 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για κορίτσια, για την κούνια
Σε απόθεμα
30×18 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα




8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα