
Φωτιστικό Οροφής Μονόφωτο Aca ZM16281PDW White/Brown
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 17 € έως 21,18 €:
Φωτιστικό οροφής της εταιρείας Aca Decor σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF σε απόχρωση τσιμέντου και λευκό υφασμάτινο καπέλο. Το καλώδιο είναι κατασκευασμένο από διαφανές PVC και η βάση τοποθέτησης είναι ξύλινη σε απόχρωση τσιμέντου. Τύπος ντουί: 1xΕ27 και θέση για ένα λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Width | 32 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 36 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, για το υπνοδωμάτιο και σαλόνι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Πλαστικό, LED
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, LED
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Μέταλο, μοντέρνο, με αμπαζούρ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο

Γυαλί


Μέταλο, μοντέρνο, με αμπαζούρ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα