
Ράγα οροφής τρίφωτη Cyrtolite
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 3 eshops σε εύρος τιμών από 36,89 € έως 74,08 €:
Χειροποίητο φωτιστικό οροφής της εταιρείας Aca Decor σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από πηλό σε καφέ απόχρωση και μαύρο ματ μέταλλο. Η βάση τοποθέτησης είναι μαύρη ματ και το καλώδιο είναι κατασκευασμένο από μαύρο PVC. Τύπος ντουί: 3xE27 και θέσεις για τρεις λαμπτήρες έως 4W έκαστος (δεν συμπεριλαμβάνονται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 33 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Γυαλί, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα










Γυαλί, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




Γυαλί
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα