
Φωτιστικό οροφής Blush-Σμαραγδί-Διάμετρος 35 εκ.
LED
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 3 eshops σε εύρος τιμών από 21,08 € έως 29,61 €:
Φωτιστικό οροφής της εταιρείας Aca Decor σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό σκελετό και ύφασμα σε σμαραγδί-λευκό χρώμα. Η βάση τοποθέτησης και το υφασμάτινο καλώδιο είναι μαύρου χρώματος. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για ένα λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 32 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 36 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

LED
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μέταλο, μοντέρνο, χωρίς αμπαζούρ
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, βιομηχανική, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


27×4 εκ
Σε απόθεμα