
Φωτιστικό Κρεμαστο Aca TNK81490CG3P BASILICO Μαύρο Ματ (Black Mat)
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό οροφής - πολυέλαιος της εταιρείας Aca Decor σε μοντέρνο στυλ. Είναι μεταλλικό σε χρυσοχάλκινο χρώμα με διακοσμητικά κρυσταλλάκια (3.5εκ. X 6εκ.). Τα καπέλα είναι μαύρο σαγρέ ύφασμα. Το καλώδιο είναι κατασκευασμένο από PVC. Τύπος ντουί: 3xE14 και θέσεις για τρεις λαμπτήρες έως 40W έκαστος (δεν συμπεριλαμβάνονται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 33 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κρύσταλλο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μέταλο, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα