
Φωτιστικό Κρεμαστο Aca OD680107BR LUTHER Οξυντέ (Bronzed)
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 3 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Φωτιστικό οροφής της εταιρείας Aca Decor σε μοντέρνο στυλ με δυνατότητα περιστροφής βραχίονα. Είναι μεταλλικό σε μπρονζέ χρώμα με βουρτσιστό φινίρισμα. Τύπος ντουί: 7xE27 και θέσεις για επτά λαμπτήρες έως 60W έκαστος (δεν συμπεριλαμβάνονται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 90 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 2.5 kg |
| Χρώμα | Μπρονζέ |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα




Γυαλί
Σε απόθεμα
Μέταλο, ρέτρο, με αμπαζούρ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο



Γυαλί
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα



Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα