
Πατάκι Μπάνιου (40x60) Ravelia Cadre L.Grey
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 59×52 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου σε μαύρο χρώμα με ανάγλυφη πον-πον επιφάνεια. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester που εξασφαλίζει απαλό και ζεστό πάτημα και από την πίσω πλευρά έχει αντιολισθητική επίστρωση για σταθερότητα και ασφάλεια.
| Πλάτος: | 59 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Width | 59 cm, 59 cm, 59 cm, 59 cm |
| Depth | 52 cm, 52 cm, 52 cm, 52 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.33 kg, 0.33 kg, 0.33 kg, 0.33 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×7 εκ, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

50×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×12 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα