
35,2 €
Elvit Catalano Fiesta 0341 - Κάλυμμα Λεκάνης Slim Soft Close
Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καπάκι λεκάνης σε λευκό χρώμα κατασκευασμένο από ξύλο MDF. Διαθέτει μεντεσέδες που καλύπτουν απόσταση από 13 έως 18 εκατοστά. Μήκος χωρίς μεντεσέδες: 42.5εκ.
| Υλικό καθίσματος τουαλέτας | Ξύλο |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 5 cm |
| Depth | 36 cm |
| Height | 54 cm |
| Total weight | 3.5 kg |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμα
Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμα







Πλαστικό
Σε απόθεμα

Soft-close
Σε απόθεμα

Soft-close
Σε απόθεμα


Soft-close
Σε απόθεμα




Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμα


Soft-close
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
