
Τραπεζομάντηλο (150x300) Nef-Nef Homeware Cotton Linen Grey
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζομάντηλο μονόχρωμο, σε γκρι χρώμα με ραφή αζούρ. Σύνθεση από 50% βαμβάκι 50% λινό Garment Wash βάρους 120gsm, μια καινοτόμα επεξεργασία που γίνεται μετά τη ραφή του υφάσματος και χαρίζει μια υπέροχη αίσθηση απαλότητας στο ύφασμα. Ένα προϊόν ήδη πλυμένο χωρίς φόβο επιπλέον συρρίκνωσης μετά την πλύση του. Ένα κλασικό τραπεζομάντηλο που θα στολίσει την τραπεζαρία σας σε κάθε περίσταση!
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι, Λινό |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Λινό |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
39×3 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


39×3 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα