
Μαξιλάρι Καρέκλας (40x40) S-F Bea Poudre CU8538021GAL-C
40×40 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×37 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Η κουζίνα αποτελεί έναν από τους πιο χαρούμενους χώρους του σπιτιού και συγκέντρωσης της οικογένειας! Προσφέρετε λοιπόν άνεση στις καρέκλες του τραπεζιού σας με τα μαξιλάρια καθίσματος του Spitishop! Επιλέξτε ανάμεσα στην μεγάλη χρωματική παλέτα την απόχρωση που ταιριάζει με το χώρο, και χαρείτε ακόμα περισσότερες όμορφες στιγμές στην κουζίνα σας.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 37 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε παλέτες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.33 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×40 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε παλέτες
Σε απόθεμα
40×40 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
40×40 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
40×40 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Σε παλέτες

38×38 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε παλέτες


Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×4 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε παλέτες

Σε καρέκλες, στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα