
Παπλωματοθήκη από βαμβακερό περκάλι, 200 κλωστές, Kalyan
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλη κουβέρτα βελουτέ από την εταιρία Pierre Cardin, σε μπλε χρώμα και κεντημένο το λογότυπο της εταιρίας στην άκρη της κουβέρτας. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester με βάρος 650gsm, που την καθιστά πολύ απαλή και πολύ ζεστή. Ιδανική κουβέρτα για τους χειμερινούς μήνες.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Width | 61 cm |
|---|---|
| Depth | 56 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 7 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Pierre Cardin |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


220×240 εκ
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


220×240 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι


Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


160×220 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
180×230 εκ, μονό κρεβάτι, βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
