
Θερμομονωτική Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς L-C Icemount White 1607859
140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Είτε έχετε μπανιέρα είτε ντουζιέρα, οι κουρτίνες της Rainbow είναι η καλύτερη επιλογή για ένα μοντέρνο και στυλάτο μπάνιο. Επιλέξτε το σχέδιο και το χρώμα που ταιριάζει στο γούστο σας και κάντε την δική σας με ένα μόνο κλικ!
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimitracas S.A. |

140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Πολυεστέρας, λινό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, λινό

Πολυεστέρας
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Συσκότισης, λινό


27×10 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, συσκότισης
Σε απόθεμα


Βαμβάκι

27×3 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Λορίδες, βαμβάκι, πολυεστέρας
προς αποστολή σε 5 ημέρες


Λινό

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα