
Ανώστρωμα Καναπέ (75x160) Kentia Stylish Sergio 22 Light Grey
5×40×25 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 5×40×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρώμα καθίσματος καναπέ της εταιρείας Kentia σε γκρι χρώμα με ανάγλυφες λεπτομέρειες. Το εξωτερικό ύφασμα είναι fleece από 100% polyester και η εσωτερική γέμιση από 100% 3D hollowfiber. Η διάστασή του είναι ιδανική για τριθέσιο καναπέ. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως τραβέρσα κρεβατιού, τοποθετώντας το στο κάτω μέρος σαν διακοσμητική.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Υψος: | 5 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 25 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Fleece |
| Κατασκευαστής | Kentia |

5×40×25 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





88×196×81 εκ, μοντέρνο, με πόδια

210×90 εκ, μοντέρνο, με πόδια
Σε απόθεμα
145×90 εκ, μοντέρνο, με πόδια
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με πόδια, διθέσιο
Σε απόθεμα




Μοντέρνο

88×156×81 εκ, μοντέρνο, με πόδια

Μοντέρνο, ανατολίτικο




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα