
vidaXL Αθλητικές Πετσέτες 2 pcs Μαύρο 50 x 30 cm
Γρήγορο στέγνωμα
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα θαλάσσης 2 όψεων από την εταιρεία Feel & Touch. Έχει ριγέ σχέδιο με την μία πλευρά να είναι σε γκρι-λευκό χρώμα και η άλλη σε πορτοκαλί-λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από 83% polyester-17% πολυαμίδιο με περιμετρικό ρέλι. Στεγνώνει γρήγορα, δεν κολλάει η άμμος πάνω της ενώ καταλαμβάνει μικρό χώρο διπλωμένη για να την μεταφέρετε εύκολα. Το νεσεσέρ είναι ιδανικό για τα καλλυντικά, την πετσέτα ή τα προσωπικά σας αντικείμενα ενώ έχει αδιάβροχη επένδυση, φερμουάρ για να κλείνει και ελαστική χειρολαβή. Ιδανικό σετ για το μπάνιο σας στην παραλία.
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Πετσέτες θαλάσσης | Ναί |
| Width | 42 cm, 42 cm, 42 cm, 42 cm |
| Depth | 38 cm, 38 cm, 38 cm, 38 cm |
| Height | 4 cm, 4 cm, 4 cm, 4 cm |
| Total weight | 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg |
| Κατασκευαστής | Feel & Touch |

Γρήγορο στέγνωμα

Γρήγορο στέγνωμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Γρήγορο στέγνωμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Γρήγορο στέγνωμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα, σετ

50×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
34×19 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×38 εκ, πολυεστέρας, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα

30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα

42×38 εκ, πολυεστέρας, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
28×15 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα