
BABY OLIVER ΣΕΤ ΠΕΤΣΕΤΩΝ 2 ΤΕΜ DES 403 46-6760/403
Σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 25×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφικές πετσέτες για το μπάνιο του μωρού από την εταιρεία Baby Oliver. Είναι κατασκευασμένες από 100% βαμβάκι βάρους 450 γραμ./τ.μ. σε λευκό χρώμα με υφασμάτινη ροζ φάσα και περιμετρικό ρέλι. Συσκευασία κουτί. Ελληνικής ραφής.
| Πλάτος: | 25 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Σετ | Σετ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Ροζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Baby Oliver |

Σετ
Σε απόθεμα

29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

35×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
29×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


47×27 εκ
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα