
Προστατευτική Θήκη Στρώματος Υπέρδιπλη (160x200) L-C Rena Gris 1643940
160×200 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 180×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καπιτονέ κάλυμμα στρώματος της εταιρείας Whitegg. Το ύφασμα είναι από 100% microfiber με επένδυση από 100% πολυουρεθάνη. Διατηρεί καθαρό το στρώμα και το προστατεύει από τυχόν λεκέδες.
| Πλάτος: | 180 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Χρώμα | Άσπρο |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Material | 100% Microfiber |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

160×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα

160×200 εκ
Σε απόθεμα
140×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα

180×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
120×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
80×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
140×200 εκ
Σε απόθεμα
140×200 εκ
Σε απόθεμα
120×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα